Burley strips do fajek i produkcji papierosów

 
Najlepiej wyselekcjonowane odmiany tytoniu trafiają na sklepowe półki w formie rozproszonej, jak również pod postacią gotowych wyrobów tytoniowych tj. papierosy. Tytoń jest głównie wykorzystywany na świecie, jako używka, a jego smak ma ogromne znaczenie dla palaczy. Wybór najlepszej jakości wyrobów tytoniowych daje możliwość zaspokojenia swoich wymagań odnośnie używki, która jest popularna na całym świecie. Ponieważ są różne odmiany tytoniu i są hodowane w różnych częściach świata, warto jest się przyjrzeć z bliska odmianie burley strips. Co ją charakteryzuje?
 
Uprawianie tytoniu należy do zajęć dość opłacalnych dla producentów, tym bardziej, ż uzyskiwany z roślin ususzony tytoń jest popularną używką na całym świecie. Burley strips jest w czołówce popularnych tytoniów, szczególnie na rejonach Ameryki. Uwielbiają go palacze ze względu na jego smak, jak również charakterystyczny posmak. Smakuje doskonale zarówno  wersji naturalnej, bez polepszaczy, jak również w wersjach aromatyzowanych. Burley strips odnajdziecie pod postacią tytoniu do nabijania gilz papierosowych, gotowych wyrobów tytoniowych, jak również starannie wyselekcjonowanego aromatyzowanego tytoniu do fajek.
 
Polski tytoń Burley
Tytoń burley strips, choć jest głownie uprawiany w USA, Ameryce środkowej, we Włoszech tudzież Brazylii, to dzisiaj można go bez problemu znaleźć również na rynku polskim. Stanowi on bowiem, aż czterdzieści procent uprawianego tytoniu w kraju. Doskonałe mieszanki tytoniowe, jak również znakomita odmiana Burley jest możliwa do wykorzystania dopiero po starannym suszeniu powietrzem. Suszenie może potrwać nawet dwa miesiące, dzięki czemu sprzedawany tytoń ma doskonałą wilgotność, idealnie nadająca się do nabijania gilz papierosowych, jak również fajek.
 
Dobra jakość tytoniu burley strips
Wysoka jakość tytoniu ma ogromne znaczenie dla palaczy. Nie jest to tytoń tani, jednak jego smak przekonuje palaczy, że jest jedynym w swoim rodzaju. Smakuje nie tylko amerykanom, ale również coraz większej ilości osób w całej Europie.